דף הבית » חשבונית דיגיטלית מומלצת להתייעלות עסקית

חשבונית דיגיטלית מומלצת להתייעלות עסקית

חברות ועסקים מעוניינים להתייעל ולחסוך בהוצאות כספיות. אחת הדרכים להגיע לתוצאות הרצויות היא לחסוך במשאבים חומריים. מומלץ לעבור לתוכנות לחתימה דיגיטלית על מסמכים המאפשרות לייעל את כלל התהליכים העסקיים הקשורים לנייר, כגון: הפקת חשבוניות, הצעות מחיר, הזמנות רכש, קבלות ועוד, אותם הלקוחות והספקים יוכלו לקבל ישירות לדואר האלקטרוני שלהם.

עד כמה ניתן לחסוך במעבר לחשבונית דיגיטלית?

אין ספק שמעבר לחשבונית דיגיטלית יחסוך בהוצאות הנייר לכל עסק. בחברות ותאגידים גדולים המפיקים חשבוניות לעשרות עד מאות אלפי לקוחות מדובר בחיסכון של עשרות ואף מאות אלפים. בעסקים בינוניים וקטנים ממוצע החיסכון עומד בין מאות לאלפי שקלים בודדים.

ביחס להוצאות השוטפות של כל ארגון עסקי, מדובר בחיסכון משמעותי, אשר מאפשר לתעל את המשאבים הכלכליים והאנושיים למטרות חיוניות יותר כמו פיתוח וצמיחה.

מאובטחת או מאושרת – איזו חשבונית דיגיטלית מומלצת?

האם יש חשבונית דיגיטלית מומלצת? ישנן חברות שמציעות שירות של חתימה דיגיטלית על חשבוניות, אך חשוב לדעת כי החתימה הדיגיטלית על המסמכים המוצעת בתוכנות אלו היא ברמה של חתימה אלקטרונית מאובטחת, רק חשבונית הנחתמת ע"י גורם מאשר מגנה עליכם בבית המשפט על פי החוק.

בעוד שחתימה מאובטחת היא מסמך ממוחשב שנחתם בצורה גראפית, מבין השתיים מומלץ דווקא להשתמש בחשבונית דיגיטלית מאושרת מכמה טעמים:

  • לחשבונית דיגיטלית מאושרת יש מפתחות הצפנה כך שהמסמך מוגן במנגנוני אבטחת מידע. חתימה זו אינה ציור בדומה לחתימה מאובטחת.
  • בהתאם לדרישות החוק בחתימה אלקטרונית מאושרת על הגורם המאשר חלה אחריות משפטית על החתימה והשלכותיה.

כאן נכנסות לתמונה התוכנות לחתימה דיגיטלית של Comsign, המאושרת על ידי משרד המשפטים כגורם מאשר. באמצעות החתימה דיגיטלית המאושרת הלקוח יוכל לוודא שמדובר בכם, ואתם תדעו שהלקוח קיבל את המסמך שהיה צריך לקבל.

הפתרונות של Comsign לחשבונית דיגיטלית מומלצת

פתרון CTD לשולחן עבודה (דסקטופ), הוא פתרון חתימה דיגיטלית מאושרת, המומלץ לארגונים ועסקים קטנים. הפתרון מייצר מגוון יתרונות לארגונים ועסקים קטנים לחתימה ושליחת מסמכים בצורה דיגיטלית.

פתרון CTD מאפשר חתימה דיגיטלית אישית על מסמך או ספריית מסמכים במהירות על כל סוגי המסמכים.

פתרון Signer-1 מיועד לארגונים ועסקים גדולים השולחים אלפי מסמכים צדי חודש ללקוחות וספקים. Signer-1 מאפשר חתימה ושליחה אוטומטית של כמות גדולה של חשבוניות (batch) ותומך בתהליכי חתימה רבי משתתפים יחד עם אפשרות להוספת מודולים מתקדמים נוספים.

כל המסמכים הארגוניים כולל החשבוניות יופקו באותה הצורה ומבנה גרפי זהה לחלוטין לזה שהופקו והודפסו במדפסת הנייר עד עתה.  מבנה המסמך ישמש כתבנית (Template) קבועה להפקת החשבוניות והמסמכים. החשבוניות והמסמכים ייחתמו באמצעות חתימה דיגיטלית ויישלחו באופן דיגיטלי אל הלקוחות והספקים.

מעוניינים לבצע טרנספורמציה דיגיטלית להתייעלות עסקית? Comsign מציעה מגוון פתרונות דיגיטל לעסקים וארגונים >>


    אולי יעניין אותך גם: 

    שיפור ניהול כספים בעזרת חשבונית דיגיטלית