חשבונית דיגיטלית מומלצת לחיסכון במשאבי עסקים וחברות

ישנן מגוון תכנות לחתימה דיגיטלית על חשבוניות אך איך תדעו מהי החשבונית הדיגיטלית המומלצת עבורכם? הרבה מן התכנות מציעות לכם חתימה גרפית אלקטרונית על חשבוניות (ומסמכים אחרים). רק חשבונית הנחתמת ע"י גורם מאשר מעוגנת בחוק ותגן עליכם בבית המשפט.

החתימה הדיגיטלית מבית קומסיין, הגורם המאשר, מציעה לכם יתרונות רבים –

כשמדובר בהתייעלות ארגונית – חיסכון במשאבים יביא אתכם לתוצאות הרצויות. משאב הנייר, למשל, עלול להיות כזה שמפתחים כלפיו תלות, אך אם נבין מדוע זה קורה, נראה כי קל יהיה להקטין את השימוש בו עד כדי פטור מוחלט בנחיצותו. הנייר משמש לקשרי לקוחות באופן ניכר, שכן עליו מודפסות חשבוניות הארגון, התאגיד או העסק ומועברות ללקוח בדואר או במשלוח. חשבונית דיגיטלית יכולה לפתור בעיה זו, בעת שהלקוח יקבל את חשבונו למייל, ואתם תוכלו להפיק עבורו חשבונית ממוחשבת.

חשבונית דיגיטלית מומלצת? עד כמה תוכלו לחסוך?

בחברות ותאגידים גדולים מאד המפיקים חשבוניות לעשרות עד מאות אלפי לקוחות מדובר בחיסכון של עשרות ואף מאות אלפים. בעסקים בינוניים וקטנים ממוצע החיסכון עומד בין מאות לאלפי שקלים בודדים.

ביחס לסקאלת ההוצאות השוטפות של כל ארגון עסקי, מדובר תמיד בחיסכון משמעותי, אשר מאפשר לו לתעל את המשאבים הכלכליים והאנושיים למטרות חיוניות יותר כמו פיתוח וצמיחה.

מבנה החשבונית זהה לחלוטין לזו המודפסת

החשבונית תופק כשהיא במבנה גרפי זהה לחלוטין לזה שהייתם מורגלים אליו. מבנה זה יוזן לשרת כ- TEMPLATE קבוע להפקת החשבונית. בכל פעם שתתבצע שליחה, החשבוניות ייחתמו באמצעות חתימה דיגיטלית מאושרת (מופקת ע"י גורם מאשר, מוסמך מטעם משרד המשפטים) ויישלחו על ידי השרת. רק עם חתימה דיגיטלית מאושרת הלקוח יוכל לוודא שמדובר בכם, ואתם תדעו שהלקוח קיבל את המסמך שהיה צריך לקבל.

חשבונית חתומה דיגיטלית או אלקטרונית?

בעוד שחשבונית חתומה אלקטרונית היא מסמך ממוחשב שנחתם בצורה גרפית שאינה מאובטחת (לרוב), לחשבונית חתומה דיגיטלית יתרונות אבטחת מידע.

חשבונית חתומה דיגיטלית מומלצת מבין השתיים מכמה טעמים:

  • חתימה דיגיטלית היא חתימה בעלת מאפייני אבטחת מידע (מפתח הצפנה) ואינה ציור.
  • חתימה על חשבונית מומלצת ביותר כשהיא נעשית ע"י חתימה דיגיטלית מאושרת – כך גם למסמך שהופק תוקף משפטי.
  • לחשבונית חתומה דיגיטלית ישנו שרת עצמתי בשם Signer-1 המאפשר חתימה ושליחה אוטומטית של כמות גדולה של חשבוניות.
  • לארגונים קטנים יותר ישנה תכנת חתימה ייעודית לדסקטופ המאפשרת מגוון יתרונות לארגון הקטן החותם ושולח מסמכים בצורה דיגיטלית

יש לכם שאלות? רוצים לדעת עוד?

אולי יעניין אותך גם: