דף הבית » כיצד תוכלו לחסוך בהוצאות הארגון ולחוש בשינוי באופן מידי?

ניתן לנהל חיסכון בהוצאות הארגון ולחוש שינוי מידי

פעמים רבות, אנו כמנהלים מחפשים פתרונות התייעלות מסובכים ומורכבים. החל מהתעמקות בדוקטרינות ניהול טיפוסיות, ועד יישומן המלא בפועל – אנו נדהמים לגלות כי לא חסכנו כמעט בדבר. למען האמת, התשובה נמצאת ממש מתחת לפנס. היא אינה עוסקת בניהול החומר האנושי בבית העסק, אלא בניהולו הלוגיסטי: צמצום התלות בנייר מכל הסוגים, והחלפתו בפלטפורמות דיגיטליות.

החלפת הנייר במסמך ממוחשב חוסכת לארגונים הגדולים מאות עד אלפי ש"ח בחודש

במצב השוק כיום, כשמחירהּ של חבילת 500 דפי A4 עומד על 30 ש"ח ואתם נדרשים להפיק מסמכים כגון חשבוניות מס, תעודות משלוח, דו"חות כספיים, וכד', גם בתקופה של דשדוש אתם צפויים להוציא לא מעט על הדפסת מסמכים. כעת דמיינו כמה תוציאו בתקופה בה הצריכה מוגברת, כאשר מאות לקוחות צפויים לקבל חשבונית מס על מה שקנו. במותג התמרוקים היוקרתי "אסתי לאודר" כבר הבינו שכאן טמונה ההזדמנות לחיסכון. כיום, שרת החיתום Singer-1 מוטמע בארגון והוא מפיק חשבוניות עבור כל לקוח ולקוחה. עלותן החודשית בהדפסת נייר הייתה אמורה להסתכם לאלפי שקלים בחודש, על פי מחירי הנייר בישראל לשנת 2017.

לשרת – נפח אחסון עצמאי והוא מפיק חשבוניות באוטומציה ללא התערבותכם!

אם תהיתם היכן נמצא הפתרון שיאפשר לעובדים שלכם להתפתח מקצועית בלבד, תוך התעלמות ממשימות תפעול ולוגיסטיקה, כאן נמצאת התשובה. השרת מצויד ב- HSM פנימי לשמירה מאובטחת וניהול מפתחות לצורך חתימה דיגיטלית. מה המשמעות עבורכם? ניתן להפיק חשבוניות אוטומטית ללקוחותיכם שיישלחו לכתובות הדוא"ל שלהם. ניתן לעשות זאת במקביל עבור אלפי לקוחות!

חָשְבוּ בעצמכם כמה הייתם חוסכים בארגונכם בשנה לו הטמעתם פתרון חתימה דיגיטלית

חשבו חסכון בהוצאות הארגון לפי הנוסחה הבאה

המוצר המתאים לארגונים שמחתימים כמות של כ 500 מסמכים ומטה – לחצו כאן

המוצר המתאים לארגונים שמחתימים ושולחים כמות גדולה של מסמכים – לחצו כאן (וקבלו פתרון שיקנה לכם אוטומציה, בקרה ושליטה ועוד).

סיפורי הצלחה אצל לקוחות שהטמיעו פתרונות חיתום דיגיטליים – אתגר, פתרון, תוצאות

שליטה מלאה על תהליכי החתימה בארגון

שרת Singer-1 של ComsignTrust מאפשר לכם לאתר בקלות כל חשבונית שהונפקה או מסמך אחר שנתחם, בתיקייה ממחושבת. השרת חותם ושולח באופן אוטומטי כמות גדולה מאוד של מסמכים ויוצר קובץ לוג. שרת החיתום הדיגיטלי Signer1 מבטיח לכם לא רק ייעול עסקי, אלא גם שליטה מלאה על הנעשה בארגונכם.

פעילות השרת מאובטחת ומגינה עליכם בבית המשפט

יעילות ויכולת בקרה הן תכונות טובות עבורנו אבל לא על חשבון אבטחת מידע. Singer-1 משתלב עם מערכות PKI כגון RSA, Verisign, Entrust, MS, וכד'. השרת פועל עם כל סוגי מכשירי ההצפנה לחתימה מאובטחת כמו כן, השרת עובד עם כל סוגי הכרטיסים החכמים. בנוסף, הוא מטביע חותמת זמן מובנית לאימות מושלם של החתימה הדיגיטלית.

מכיוון שהוא עומד בסטנדרטים גבוהים ביותר של אבטחת מידע ומשתמש בחתימה דיגיטלית מאושרת הוא גם תקף בבית המשפט ומגן עליכם מפני תביעות.

אולי תתעניינו גם: