תעודות SSL

SSL לשרתי WEB

פתרון להעברת מידע באינטרנט באופן חסוי ומהימן בכל זמן ומכל מקום

מחקרים מצביעים על נתונים לפיהם כ-60% מהקונים המקוונים נוטשים את הרכישות שלהם כשהם מבחינים בהיעדר חותמת אתר מאובטחת – עדות ברורה לחשיבות שהצרכנים מייחסים להגנת SSL.

אז מה בדיוק הופך את SSL לכל כך חיוני? במילים פשוטות, בכל פעם שאנשים מבקרים באתרי אינטרנט הדורשים מהם לחשוף מידע אישי, לבצע עסקאות או לשתף נתונים רגישים, SSL מוודא שאינטראקציות כאלה מתרחשות בתוך סביבה מאובטחת.
הגנה זו מושגת באמצעות הצפנת נתונים המועברים בין מכשיר המשתמש לשרת האתר, תוך סיכול ניסיונות של פושעי סייבר ליירט או לחבל במידע שהוחלף.

מדי יום מתרחשים אלפי מקרים של פריצות, הונאות, פישינג וגניבת מידע ברשת.

בכל פעם שגולשים מבקרים באתרים בהם נדרש למסור מידע אישי, לשתף חומר עסקי רגיש, או לבצע רכישה באמצעות כרטיס אשראי, הם חשופים לאיומים של גניבת זהות, וירוסים, תוכנות זדוניות וסוסים טרויאנים. לכן, כל מי שמחזיק בבעלותו אתר אינטרנט שנאסף בו מידע רגיש (כגון פרטי כרטיס אשראי, מס' ת.ז. ועוד) חשוב שיגן על עצמו ועל גולשי האתר באמצעות תעודת SSL.

כל בעל עסק שמפעיל אתר עם מערכת סליקה – חייב SSL

לבעלי אתרים, במיוחד לאתרים המטפלים בנתונים רגישים כגון פרטי כרטיסי אשראי או מספרי תעודות זהות, פריסת תעודת SSL אינה המלצה בלבד, אלא הכרח להגנה על נתוני הגולשים ולטיפוח אמון וביטחון בקרב המשתמשים, ובכך לחזק את המוניטין והאמינות המקוון שלהם.
חברת DIGICERT, שיש לה מוניטין מוביל בתחום, היא החברה שמספקת תעודות SSL, וחברת ComSign היא הנציגה המורשית בישראל לאספקת שירות ותמיכה ללקוחות SSL.

סוגי תעודות SSL

אלו הסוגים השונים הזמינים של תעודות SSL:

אימות דומיין (DV) אימות ארגוני (OV) אימות מורחב (EV)

 

סמל מנעול הצפנה סמל מנעול הצפנה סמל מנעול הצפנה
אימות דומיין בלבד אימות דומיין וארגון אימות דומיין וארגון מורחב
שם הארגון אינו כלול בתעודה שם הארגון כלול בתעודה שם הארגון מוצג באופן בולט בשורת הכתובת של הדפדפן
אימות טלפוני נוסף בדיקות מסמכים מפורטות
אימות טלפוני
שורת כתובת ירוקה לרמת אמינות מרבית
רמת אמינות בסיסית רמת אמינות גבוהה יותר מ- DV רמת אמינות וביטחון הגבוהה ביותר

עם בחירת תעודת SSL המתאימה, ניתן לשפר את האבטחה והאמינות של האתר בהתאם לצרכים הספציפיים.

חברת Comsign היא הגורם המאשר המוביל בישראל וכן המפיץ הרשמי של תעודות SSL מהמותגים המובילים בעולם, כגון: Digicert ,Thawte ו- GeoTrust.

תמיכה טכנית ושירות אישי ויעיל – Comsign מספקת תמיכה טלפונית על ידי מומחי SSL אשר נותנים מענה מהיר ומקצועי, כולל אפיון בקשה והנפקת תעודה מותאמת פרסונלית לדרישות ולצרכים שלכם.

חותמת/SEAL של DigiCert – חותמת זו מאפשרת לגולשים לראות באופן מידי כי מדובר באתר מאובטח ובחברה מוכרת מה שמעלה את רמת הביטחון והאמון באופן משמעותי ומשפר את אחוזי ההמרה בצורה ניכרת.

התאמה לתקן PCI Comsign מספקת תעודות SSL התואמות לדרישות תקן PCI, תקן אבטחת המידע של תעשיית כרטיסי התשלום.

חיסכון בעלויות – על ידי הנפקת תעודת Wildcard ו- SAN SSL במיוחד כאשר מדובר בדומיינים מרובים ותתי-דומיינים.

MPKI מערכת ניהול ייחודית – Comsign מספקת ללקוחותיה את מערכת MPKI, לניהול תעודות SSL, המאפשרת ביצוע פעולות באופן עצמאי ומיידי כגון: רכישה, מעקב, ביטול, הנפקת דוחות, חידוש ועוד.

הפתרונות שלנו:

SSL מורחב – כתובת ה- URL מונגשת לגולש באופן המעיד על אמינותה ומהימנותה

 • תעודת SSL עם אימות מורחב (EV) היא תעודה מהרמה הגבוהה ביותר של תעודות SSL מאחר ובהנפקה שלה אתם עוברים תהליך אימות מורחב ומקיף. האימות המורחב משפיע בצורה הברורה ביותר על האמון והביטחון שהלקוחות והמבקרים באתר שלכם חווים לעומת כל תעודת SSL אחרת.

תשתית הצפנת SSL כפתרון להעברת מידע חסוי ברשת האינטרנט

 • באתרי אינטרנט בהם מועבר מידע רגיש כמו תשלום בכרטיס אשראי, תעודות ה- SSL שומרות על חשאיותו של התהליך ומונעות ציטוטים מועדים של פצחנים.
 • תשתית SSL מתבססת על אישור דיגיטלי (Certificate) הניתן למשל באמצעות גוף מאושר: לחיצה כפולה על סימן המנעול תציג את האישור, באם האישור אינו תקין (למשל – חוסר התאמה בין שם האתר. לרשום באישור יופיע חלון ובו אזהרה, במקרה זה יש להפעיל משנה זהירות לפני שממשיכים הלאה, יתכן וגורם מסוים מתחזה עם אתר משלו לאתר / ארגון אחר)
 • תשתית SSL מבוססת על עיקרון בו לא נשמר מידע מקומי הקשור לתקשורת המוצפנת (למשל מס' כרטיס האשראי) על המחשב ובכך מספקת הגנה טובה למידע רגיש.

חשוב לציין כי רק נוכחות סימן המנעול בתחתית/בראש הדפדפן מעידה על הצפנה, חשוב שלא להסתפק בהצהרה שהאתר מאובטח אלא לוודא זאת ע"י לחיצה כפולה על סימן המנעול.

יתרונות הוספת SSL לאתר

עם הוספת SSL לאתר, אתם מקבלים כמה יתרונות חשובים שמשדרגים את רמת האמון והאבטחה של האתר שלכם, לעומת אתרים שאין בהם את תכונת האבטחה הנדרשת:

שיפור רמת האבטחה

SSL מצפין את הנתונים המועברים בין הדפדפן של המשתמש לשרת האתר, כך שניתן להגן על מידע רגיש, כגון פרטים אישיים, פרטי תשלום ותעודות כניסה – מפני שיבושים והתקפות סייבר. כלומר, במונחים של אבטחת הנתונים, SSL עוזר למנוע פשעי סייבר כגון גניבת זהות, הונאה והפרות נתונים.

הגברת האמון והאמינות

אתרים עם תעודות SSL מציגים סמל מנעול בשורת הכתובת של הדפדפן, ובעלי אתרים שבוחרים בתעודת Extended Validation (EV) יכולים להציג שורת כתובת ירוקה עם שם החברה. איתותים  חזותיים אלה מרגיעים את המבקרים שמבינים שהאתר מאובטח ואמין, והם מבצעים פעולות באתר ללא חשש.

תכונה זו חשובה במיוחד עבור אתרי מסחר אלקטרוני, שירותים פיננסיים וכל אתר שמטפל במידע רגיש.

יתרונות SEO

גוגל מציב עדיפות לאתרים מאובטחים בתוצאות החיפוש, ואישור SSL יכול לשפר את דירוג האתר בתוצאות החיפוש, ולהפוך אותו לגלוי יותר עבור מבקרים פוטנציאליים, מה שמוביל לתנועה מוגברת ובסופו של דבר להמרות ומכירות גבוהות יותר.

חווית משתמש משופרת

דפדפנים מודרניים כמו Chrome ו-Firefox מתריעים למשתמשים כאשר הם מבקרים באתר ללא SSL, ולרוב מציגים אזהרת "לא מאובטח". התראות אלו מרתיעות מבקרים מכניסה לאתר או הכנסת פרטים אישיים.

SSL מסייע ביצירת חווית משתמש חלקה ומרגיעה, ומעודד משתמשים להישאר זמן רב יותר באתר ולהכניס פרטים אישיים ללא חשש.

אפס התפשרות על שביעות רצון הלקוחות

זה הערך שמבדיל אותנו מהמתחרים, לצד המחויבות הבלתי מתפשרת שלנו לשירות לקוחות מסור, אמין ושקוף. מהרגע שתפנו אלינו, תחוו טיפול VIP, עם צוות תמיכה מסור שידריך אתכם בכל שלב בתהליך הרכישה וההתקנה של SSL.

חבילת השירותים המקיפה שלנו כוללת הנפקה מחודשת ותמיכה מתמשכת ללא עלות נוספת, כך שאתם מקבלים חוויית התנהלות יעילה ומסורה עם יחס אישי. בניגוד לספקים שמציעים תמיכה בלעדית באמצעות צ'אט, אנו מאמינים בגישה אישית יותר, עם גישה ישירה לנציג תמיכה מקצועי שמבין את הצרכים והחששות הייחודיים שלכם.

אבל זה עוד לא הכול. שימו לב:

עם בחירה בנו כספק ה-SSL שלכם, אתם מקבלים גישה לפתרונות אבטחה פרימיום, ונהנים גם מהטבות בלעדיות כגון תמחור תחרותי, תמיכה בשפה העברית ומערכת ניהול חזקה לטיפול בתעודות MPKI – תכונה חיונית עבור פריסות בקנה מידה.

הגב של קומסיין מאחורי תעודות SSL:

 • חברת קומסיין (מקבוצת קומדע) היא המפיץ הרשמי של תעודות SSL מהמותגים המובילים בעולם: Digicert ,Thawte ו-GeoTrust.
 • תמיכה טכנית ושירות אישי – המומחים בקומדע, מספקים מענה מהיר ומקצועי, כולל אפיון הבקשה והנפקת התעודה, אשר מותאמת פרסונלית לדרישות ולצרכים שלכם.
 • חותמת/SEAL DigiCert – חותמת המאפשרת לגולשים, לבדוק באופן מידי כי מדובר באתר מאובטח וכן בחברה מוכרת.
 • צמצום העלויות – על ידי הנפקת תעודת Wildcard ו – SAN SSL במיוחד כאשר מדובר בדומיינים מרובים ותתי-דומיינים
 • MPKI מערכת ניהול ייחודית –את מערכת לניהול תעודות המאפשרת את ביצוע הפעולות באופן עצמאי ומיידי כגון: רכישה, מעקב, ביטול, הנפקת דוחות, חידוש ועוד.

אנו משווקים את תעודת ה-SSL מבית Comsign בהצפנה גבוהה ובהנפקת תעודה תוך דקות.

בנוסף, Comsign הינה המשווקת והמפיצה הרשמית של תעודות SSL של מותגי Digicert ,Thawte ו- GeoTrust בישראל.


אתם שואלים, אנחנו עונים

מה זה SSL ואיך התהליך עובד?

SSL (Secure Sockets Layer) היא טכנולוגיית אבטחה סטנדרטית ליצירת קישור מוצפן בין שרת אינטרנט לדפדפן. תעודת SSL מאפשרת לוודא שכל הנתונים המועברים בין שרת האינטרנט לדפדפנים יישארו פרטיים.

SSL משתמש בפרוטוקולים קריפטוגרפיים כדי להצפין נתונים, כך שמידע רגיש כגון מספרי כרטיסי אשראי, שמות משתמש, סיסמאות ונתונים פרטיים אחרים מאובטח במהלך ההעברה. כאשר דפדפן מתחבר לאתר מאובטח, תעודת ה-SSL מאפשרת חיבור מוצפן, המונע מגורמים לא מורשים ליירט את הנתונים.

מתי תעודת SSL תהיה מוכנה?

המוכנות של תעודת ה-SSL תלויה בסוג התעודה שתבחרו:

אימות דומיין (DV): ברוב המקרים, התעודה מונפקת ביום הבקשה. הסיבה לכך היא שתעודות DV דורשות רק אימות בסיסי של בעלות הדומיין.

אימות ארגון (OV): תהליך ההנפקה נמשך זמן רב יותר עקב שלבי אימות נוספים, כולל אימות פרטי הארגון וביצוע אימות טלפוני על ידי רשות האישורים. אמנם זה לוקח יותר זמן, אבל תעודת OV מציעה יוקרה ואמינות גבוהות יותר בהשוואה לתעודת DV.

למה SSL חשוב לאתרי מסחר אלקטרוני?

SSL חיוני לאתרי מסחר אלקטרוני מכיוון שהוא מגן על פרטי לקוחות רגישים כגון פרטי כרטיס אשראי, כתובות אישיות ואישורי התחברות במהלך עסקאות. על ידי הצפנת נתונים אלה, לא ניתן לבצע שימוש זדוני בנתונים, והתעודה מגבירה את אמון הלקוחות והגולשים, שרואים את סמל מנעול ההצפנה ומבינים שהנתונים שלהם בטוחים.

האמון המוגבר הזה יכול להוביל לאחוזי המרה גבוהים יותר ולעסקים חוזרים. יתרה מכך, מעבדי תשלומים רבים דורשים הוספת SSL לאתר לשם עמידה בתקנים ובהנחיות.

האם תעודות SSL יכולות לשפר את דירוג תוצאות החיפוש בגוגל?

כן. תעודות SSL יכולות לשפר את דירוג תוצאות החיפוש, מכיוון שגוגל מציב עדיפות לאתרים מאובטחים בתוצאות החיפוש כחלק מהמחויבות לספק למשתמשים חווית גלישה בטוחה. אתרים המשתמשים בהצפנת SSL/TLS (מסומן ב-"https" בכתובת האתר) מקבלים חיזוק דירוג בהשוואה לאתרים לא מאובטחים.

כלומר, תעודת SSL מסייעת בדירוג גבוה של האתר בתוצאות החיפוש, משיכה מוגברת של מבקרים, ושיפור הנראות של האתר.

צרו עימנו קשר ונשמח לסייע לכם בתהליך הנפקה והתקנה של התעודה המתאימה ביותר לאתר שלכם: 


  אפשר גם בטלפון: 8770*

  מבין לקוחותנו: