דף הבית » קומסיין מוסמכת כגורם מאשר לפי תקינת eIDAS של האיחוד האירופי

Comsign מוסמכת כגורם מאשר לפי תקינת eIDAS של האיחוד האירופי

בזכות עמידה בסטנדרטים המחמירים של רגולציית eIDAS, קומסיין היא החברה הלא-אירופית הראשונה שהתעודות הדיגיטליות שנחתמות באמצעותה תקפות אוטומטית בכל מדינות האיחוד האירופי.
ההכרה מצטרפת לאישור שמחזיקה קומסיין ממשרד המשפטים בישראל עוד מ-2001 כגורם מאשר להנפקת חתימות אלקטרוניות מאושרות.

סטנדרט אירופאי

eIDAS היא המסגרת הרגולטורית המתקדמת והמעודכנת בעולם בתחום החתימות האלקטרוניות המאובטחות. היא מספקת שכבה נוספת של אבטחה ומהימנות לכל עסקה אלקטרונית שמתבצעת תחת אישורה.
התקנות יוצרות סטנדרטיזציה לחתימות אלקטרוניות ואימות זהות דיגיטלית באיחוד האירופי ומכאן תוקפן הרחב. תקנות ה-eIDAS הן חלק ממאמץ מתמשך של האיחוד להפוך את אירופה לזירה דיגיטלית אחת שמאפשרת ממשק אונליין יעיל ובטוח בין עסקים, אזרחים ומוסדות ציבור ולהגביר את השימוש בשירותים מקוונים.

eidas Comsign

הדרך של קומסיין ל-eIDAS

קומסיין זכתה בהסמכת ה-eIDAS בתום שנה של ביקורת מחמירה שנערכה על-ידי חברה בינלאומית מטעם האיחוד האירופי. הביקורת בחנה את קומסיין בסעיפים שונים של אבטחת מידע ופרוטוקולים של הנפקת תעודות, חתימות דיגיטליות ויכולות אימות וזיהוי. כדי להמשיך ולהחזיק באישור, נדרשת קומסיין לעבור את הביקורת פעם בשנתיים והיא פועלת תחת פיקוח רגולטורי קבוע של האיחוד האירופי.
הסמכת ה-eIDAS מצטרפת להסמכות בלעדיות נוספות בישראל בהן קומסיין מחזיקה כגורם מאשר בינלאומי מהימן על-ידי חברות הטכנולוגיה הגדולות בעולם כמו Adobe,Google, Apple ,Microsoft ועוד.

רשימת ההסמכות בהן עומדת קומסיין הופכת אותה לחברה המובילה בישראל להנפקת חתימות דיגיטליות מאושרות. בין לקוחותינו תמצאו חברות פרטיות – מקומיות ובינלאומיות – בכל סדרי הגודל וממגוון סקטורים שונים. בנוסף, אנחנו עובדים עם משרדי ממשלה שונים, גופי ביטחון וחירום, גורמי רפואה, מוסדות בנקאות וביטוח, פירמות עריכת דין וראיית חשבון, בעלי מקצועות חופשיים ועוד.