דף הבית » Comsign מצטרפת ל-PKI Consortium

Comsign מצטרפת ל-PKI Consortium

אנחנו שמחים לבשר שקומסיין הצטרפה כחברה מן המניין ל-PKI Consortium, אחד הפורומים המקצועיים המובילים בעולם בתחום ההצפנה. כדי להתקבל ל-PKI Consortium צריך לזכות ברוב בהצבעה שבה משתתפות שאר החברות בפורום – קומסיין התקבלה פה אחד, כש-100 אחוז מהקולות קבעו "כן!"

בין הגופים שחברים ב-PKI Consortium אפשר למצוא משרדי ממשלה רבים של מדינות שונות (בדרך כלל מדובר על משרדי הגנה, מודיעין וביטחון פנים), יצרניות של חומרה קריפטוגרפית וחברות בתחום הגנת הסייבר. החברות בפורום מעלות הצעות ורעיונות הנוגעים למדיניות, נהלים, שיטות עבודה וסטנדרטים בתחום ה-PKI בפרט ובעולם הסייבר בכלל.

PKI, או בעברית "תשתית מפתח ציבורי", היא הפתרון המוביל בענף ההצפנה לייעול השליטה והבקרה על הפקת תעודות וחתימות דיגיטליות בתוך הארגון ומחוץ לו. PKI מאפשרת למשתמשים ברשת פתוחה שאינה מוגנת להחליף מידע באופן מוגן ובטוח באמצעות זוגות מפתחות הצפנה – פרטי שנשמר על-ידי המשתמש וציבורי שנשמר על-ידי גורם מאובטח. תשתית PKI מספקת ליחידים או לארגונים תעודות דיגיטליות, אותן אפשר לבטל או לחדש לפי הצורך.

pki

החברות ב-PKI Consortium מתווספת לשורה ארוכה של פורומים מקצועיים שבהם קומסיין לוקחת חלק והיא הוכחה אובייקטיבית נוספת למהימנות ואמינות פתרונות החתימה הדיגיטליים שלנו.

אם מעניין אתכם לדעת עוד על פתרונות האבטחה שמציעה תשתית ה-PKI, אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בטופס המצורף בתחתית העמוד. נשמח לענות על כל שאלה שיש לכם בנושא ולספק מידע שקוף, עדכני ומהימן.