דף הבית » מה זו חשבונית דיגיטלית ולמה גם העסק שלכם צריך אותה?

מה זו חשבונית דיגיטלית ולמה סביר שגם העסק שלכם צריך אותה?

אם אתם מנהלים עסק ומרגישים שהמתחרים שלכם נמצאים הרבה לפניכם בכל הקשור לחיסכון בעלויות והתקדמות דיגיטלית, כנראה שהגיע הזמן שגם אתם תחשבו על מעבר לשימוש בחשבונית דיגיטלית.

בוודאי יצא לכם כבר לחוות זאת כבר בתור לקוחות – אתם קונים מוצר כלשהו, או משלמים על שירות שקיבלתם, ועוד לפני שהספקתם לשים לב כבר קיבלתם חשבונית אליכם למייל. סביר להניח שבפעמים הראשונות שזה קרה התרשמתם מהעניין, ועכשיו הגיע הזמן שתדעו: גם הלקוחות שפונים אליכם מעוניינים ליהנות מכך.

אילו עסקים יכולים ליהנות מהיעילות של חשבונית דיגיטלית?

היום ניתן לומר, בצורה חד משמעית, שהחשבונית הדיגיטלית מתאימה לכל סוגי העסקים. אם פעם רק מעט עסקים עשו בה שימוש, הרי שהיום המצב שונה לגמרי. בעוד שבעבר, רק עסקים שהתנהלו בעיקר ברשת בחרו לעשות שימוש בחשבונית דיגיטלית,כיום, בין אם מדובר על חשבונית שכוללת חתימה דיגיטלית מאושרת ובין אם מדובר על חשבונית שכוללת יכולות אחרות, ניתן לראות שהשימוש בחשבונית דיגיטלית תופס תאוצה, ללא קשר לאחוז העסקאות שמבוצעות אונליין. לכן, במידה וגם אתם חושבים כיצד תוכלו לייעל את הפעילות העסקית שלכם, כדאי שתיקחו את הפתרון הזה בחשבון.

חשבונית דיגיטלית - מה זה ולמה סביר שגם העסק שלכם צריך אותה.

מהם היתרונות של חשבונית מהסוג הזה?

אם עדיין לא לגמרי ברור לכם למה חשבונית דיגיטלית זוכה להצלחה שאי אפשר להתעלם ממנה? הרשימה הבאה תסייע:

  • זה חוסך בעלויות – הסיבה העיקרית בגללה עסקים בוחרים להתקדם לחשבוניות דיגיטליות היא החיסכון המשמעותי בעלויות. אתם לא צריכים לשלם על נייר, על הדפסות או על משלוחי חשבוניות בדואר, מה שהופך את ההתנהלות, בהקשר זה, להרבה יותר חסכונית.
  • זה נגיש – אין שום משמעות לשאלה איפה אתם נמצאים כשאתם רוצים לשלוח ללקוח חשבונית דיגיטלית. אתם במשרד? תוכלו לשלוח לו את החשבונית הדיגיטלית שלו. אתם בחוף הים? גם אז תוכלו לשלוח חשבונית בלי שום בעיה.
  • זה פתרון ירוק – היום כבר אי אפשר להתעלם מהחשיבות של שמירה על הסביבה. למעשה, היום זה כבר ברור שזו האחריות של כולנו. לכן, אם תוכלו להוציא חשבוניות דיגיטליות לגמרי, בלי שום נייר שמתבזבז, גם העסק מרוויח, וגם הסביבה.

הרושם שהחשבוניות הדיגיטליות יוצרות אצל הלקוח

אם עדיין לא השתכנעתם למה כדאי להתקדם עוד היום לחשבונית הדיגיטלית, ואתם רוצים להיות בטוחים שאתם עומדים לעשות את הצעד החכם והנכון ביותר לעסק שלכם, אולי כדאי שתקחו בחשבון גם הנראות של העסק מול הלקוח. אם תנסו לשים את עצמכם בנעלי הלקוחות, אתם תראו שגם אתם אוהבים טכנולוגיה. כל בעל עסק ששולח לכם תוך שניה אחת חשבונית למייל נראה לכם בעל עסק מודרני ומתקדם. מתי בפעם האחרונה מישהו נתן לכם חשבונית ידנית? זה כנראה קרה לפני הרבה מאוד זמן. לכן, אם אתם רוצים לעשות הכול כדי שהעסק שלכם ייראה כמה שיותר מעודכן, רלוונטי ומודרני, ברור מדוע לא תוכלו לוותר על החשבונית הדיגיטלית.

האם מעבר לחשבונית דיגיטלית זה עסק יקר?

התשובה היא בפירוש לא. אנחנו רואים שהיום, גם במובן הכלכלי, חשבוניות דיגיטליות זוכות להצלחה, וזה לא במקרה. אין שום סיבה להמשיך ולהעסיק מזכירה שתצטרך לשבת ולהוציא חשבוניות פעם בחודש בצורה מסודרת. ההפך הוא הנכון, שכן אתם יכולים לעשות זאת בעצמכם במהירות וביעילות, מה שאומר שיש כאן חיסכון כלכלי אדיר. מעבר לחשבוניות, יש עוד שלל עדכונים שתוכלו לקבל מהמערכת לגבי ההכנסות, ההוצאות של העסק ועוד. לכן בהחלט ניתן לומר שבעזרת חשבוניות כאלה גם השליטה הכללית על מה שקורה בעסק שלכם תהיה גדולה יותר.

אז אם החלטתם שהגיע הזמן להתקדם לחשבונית דיגיטלית, צרו איתנו קשר ונשמח להתאים עבורכם את הפתרון המתאים ביותר.