דף הבית » Wesign: מקדמים חינוך דיגיטלי מתקדם – ביחד!

Wesign: מקדמים חינוך דיגיטלי מתקדם – ביחד!

טרנספורמציה דיגיטלית הפכה היום להכרח, והנהלות רבות של בתי ספר כבר משתמשות בפורטל Wesign, לחתימה דיגיטלית מתקדמת שמטרתה ייעול תהליכי החתמה מסורבלים שמנהלי בתי ספר, מורים, הורים ותלמידים מוצאים את עצמם לעתים קרובות מסתבכים בהם.
הפורטל הוקם על ידי Comsign, חברה שמציעה פתרונות מתקדמים לחתימה מרחוק. הפורטל החדשני הזה מכניס עידן חדש של יעילות ואבטחה ויוצר התנהלות חדשנית בבתי הספר.

איך מגיעים להישגים מרשימים עם Wesign?

Wesign מאפשרת להתגבר על מחסומים קלאסיים שמטרידים את עולם החינוך כבר שנים, כמו למשל החתמת הורים על טפסים, או מסמכים סודיים שהמורים והמנהלים צריכים להחליף בצורה מאובטחת.
המערכת מציעה פתרונות אלגנטיים למצבים אלו ולכל צורך בחתימה על מסמכים, באמצעות התאמת טכנולוגיה חדשנית במיוחד לצרכים הייחודיים של המגזר החינוכי. חברת Comsign יצרה מהפכה באופן שבו בתי ספר מתקשרים, משתפים פעולה בין ההנהלה לבין המורים, ובינם לבין ההורים והתלמידים.

חתימה פשוטה לכל הורה, מורה ותלמיד עם Wesign!

פשטות ויעילות במשימות הניהול חשובות היום יותר מתמיד, במיוחד בתוך מוסדות חינוך. מערכת זו הופכת את תהליך החתימה על מסמכים לנוח עבור מורים, הורים ותלמידים, והמטרה היא לוודא שחוזים, טפסים ומסמכים חשובים אחרים נחתמים, נשלחים ומאוחסנים בקלות. עכשיו בואו נבחן את מאפייני תהליך החתימה על המסמכים, בכמה קליקים של נוחות:

 • שליחת מסמך לחתימה בתהליך יעיל וגמיש
 • משתמשים יכולים לשלוח מסמכים באמצעות קישור, דואר אלקטרוני, SMS או כל שיטה מועדפת, מה שמקל על תהליך חתימה דיגיטלית שמאפשר עיון במסמך וחתימה עליו מרחוק
 • הפלטפורמה תומכת הן בחתימות בודדות והן בחתימות מרובות ברצף מוגדר מראש, המאפשר יצירת תבניות מסמכים הניתנות לשימוש חוזר לצרכים חוזרים
 • לפני השליחה, משתמשים יכולים להוסיף הערות למסמכים בהערות, למזג קבצים מרובים ל-PDF אחד לחתימה, או לשמור אותם כתבניות לשימוש עתידי
 • העלאות מסמכים בכמות גדולה ויכולת לשלוח מסמכים לחתימה בטאבלטים ארגוניים  – אשר מאפשרות התאמה קלה לתרחישי שימוש שונים
 • המערכת תומכת במגוון רחב של פורמטים של קבצים כולל PDF, Word, JPEG, PNG, XLS ועוד, מה שהופך אותה לכלי רב תכליתי עבור כל סוגי המסמכים

Wesign – שיתוף פעולה קל בין מורים והורים

עריכת מסמכים ב-Wesign מתבצעת באינטואיטיביות, בזכות ממשק הגרירה והשחרור של המערכת להוספת שדות עריכה וחתימה. מורים יכולים לשכפל שדות אלה, להתאים אישית את הטפסים והמסמכים, ואפילו לצרף קבצים משלימים.
בכל הנוגע לחתימת ההורים על המסמכים, המערכת מאפשרת ביצוע על המסמך, Wesign מציעה גמישות עם אפשרויות לחתימות מצוירות, חתימות גרפיות או חתימה בראשי תיבות.
תכונת חתימה מאושרת משפרת את האבטחה על ידי דרישת כרטיס חכם או טוקן, ומורים והורים יכולים לשמור את החתימה שלהם למסמכים עתידיים. גם החותמים וגם השולחים יכולים להוסיף הערות להבהרות או להנחיות נוספות.

אבטחת מידע דיגיטלית מתקדמת: שיפור שלמות המסמכים עם ההגנות החדישות של Wesign

המסמכים ב-Wesign נחתמים באופן מאובטח עם חתימות דיגיטליות, ומאוחסנים ברמת אבטחה גבוהה. בגישה זו, ניתן לקבל הגנה מפני סיכונים כמו גניבת זהות ודרישות כופר, והגנה מפני מתקפות סייבר.
וזה לא הכול. המשתמשים יכולים לשפר את אבטחת הזיהוי על ידי הפעלת תכונות כמו סיסמאות חד פעמיות (OTP), ולקבל גישה לפתיחת המסמכים עם הגנת הסיסמא

חתימה דיגיטלית: העתיד של החינוך כבר כאן!

עתיד החינוך הולך ומשתלב בפתרונות דיגיטליים, ולחתימות דיגיטליות יש חשיבות משמעותית, עם חדשנות שמאפשרת התנהלות סדירה של בתי ספר גם בנסיבות בלתי צפויות.
דוגמה לכך ניתן לראות בתקופת המלחמה שפרצה ב-7.10.23 עם החמאס, כשבתקופת המשבר, היכולת לקיים את התהליך החינוכי הופכת למאתגרת בשל השיבושים במהלך הלימודים, והצורך של התרחקות תושבי העוטף והצפון מבתיהם.

כמה מילים לסיום

אפשרויות חתימה מרחוק מציגות פתרונות חשובים, שמאפשרים למנהלי בתי ספר, הורים, מורים ותלמידים לחתום על מסמכים חשובים ולהפיץ אותם, כמו למשל חתימה על טפסי הסכמה, ניירת מנהלתית וחומרים חינוכיים, ללא צורך בנוכחות פיזית.
התנהלות זו מאפשרת תפקוד תקין של בתי הספר עם טכנולוגיה שמציגה פתרונות הולמים לאתגרים המיידיים, עם יצירת מערכת חינוכית שתמשיך להיות עמידה וגמישה יותר גם בעתיד.

 לפרטים נוספים ועל מנת להתקדם לחינוך דיגיטלי מתקדם


  אפשר גם בטלפון: 8770*
  אשמח להתקדם ולשמוע פרטים נוספים


   אפשר גם בטלפון: 8770*