דף הבית » אימות רב שלבי (MFA) – אבטחה ללא ספקות

אימות רב שלבי (MFA) – אבטחה ללא ספקות

אימות רב שלבי MFA

רובנו מכירים ומשתמשים במערכת האימות הדו שלבית (2FA או Two Factor Authentication). מדובר באחד מפתרונות האבטחה הנפוצים ביותר כיום אנו עושים שימוש כמעט באופן יום יומי. מערכת אימות דו שלבית עושה שימוש בסיסמה (Pin) קבועה או חד פעמית (OTP) בשילוב אמצעי זיהוי אישי (Component) הנמצא ברשותנו על מנת להגביר את האבטחה בעת ניסיון חיבור לשרת המערכת. באמצעי זיהוי אישי (Component) הנמצא ברשותנו על מנת להגביר את האבטחה בעת ניסיון חיבור לשרת המערכת.

אימות רב שלבי – מערך אבטחה מעובה

חברות רבות, ובדגש  חברות בסקטורים הביטחוניים והרפואיים, מעוניינות ליצור מערכי אבטחה מוגברים כדי לשמור על המידע הרגיש שיש ברשותן, ובמיוחד למנוע גישה פיזית של גורמים לא מורשים אל מתקני החברה. חברות אלו עושות שימוש במערך אבטחה מעובה המבצע אימות רב שלבי באמצעות שימוש באמצעי ביומטריה מורכבים הכוללים סורקים מיוחדים. מערך אימות רב שלבי מכונה Multi Factor Authentication או MFA.

מערכי Multi Factor Authentication מתקדמים עושים שימוש בנתונים ביומטריים אותם קשה עד בלתי אפשרי להעתיק, לדוגמה: קשתית העין, רשת הורידים הייחודית בכף יד האדם, או סורקי פנים בדומה לסורקים בהם עושים שימוש בשדות תעופה, ועוד.

הפענוח הביומטרי של הנתונים מבוצע באמצעות סורקים ביומטריים מתקדמים, היודעים לזהות את הנתונים מבלי לחשוף את זהותו של האדם אליו הם שייכים. בפועל, גם אם מאגר המידע נפרץ, לנתונים שנחשפו אין משמעות ואין מה לעשות איתם.

ככל שמערך ה-MFA יכלול יותר אמצעים או פרמטרים הייחודיים רק לנו, כך הפריצה אל מאגרי המידע תהפוך לקשה עד בלתי אפשרית.

  צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!

  שם מלא (חובה)

  טלפון (חובה)

  כתובת מייל (חובה)

  שם החברה (חובה)


  פתרונות Multi Factor Authentication מתקדמים מבית Comsign

  חברת Comsign מפתחת ומשווקת כבר למעלה מעשרים שנה פתרונות אבטחה מתקדמים ליצירת מערכי אימות רב שלבי.

  מערך ה- Multi Factor Authentication אותו אנו מציעים מתבסס על הפתרונות הבאים:

  • פתרון Comsign Authenticator המאפשר חילול סיסמה חד פעמית (OTP).
   מערכת הניהול והאפליקציה הידידותית של Comsign Authenticator מבודלת מהפתרונות אותם מציעים מתחרים אחרים באמצעות פיתוח פיצ'רים מתקדמים וייחודיים כדוגמת ה- Push Notifications המאפשר זיהוי ללא צורך בהקלדת סיסמה.
   את פתרון ה-Comsign Authenticator ניתן להפיץ אל לקוחות הקצה במגוון שיטות – SMS, לינק להורדת האפליקציה או באמצעות שימוש ב-QR Code.
  • סורקים ביומטריים מתקדמים מבית IDEMIA, אותם Comsign משווקת בבלעדיות.
   מגוון הסורקים הרחב מאפשר לבחור את האמצעי הביומטרי בו תרצו להשתמש על מנת לזהות את העובדים בחברה או אורחים ולקוחות המגיעים לבקר במתקני החברה.

  התקנת מערכת אימות רב שלבית להגברת אבטחת המידע בחברה היא החלטה חשובה. הוותק של חברת Comsign, יחד עם מגוון הפתרונות המוצע לבחירתך, הופכים את הבחירה בנו להחלטה עסקית חכמה ונכונה.

  מומחי Comsign עומדים לשירותך בטלפון 8770* או באמצעות שליחת מייל לכתובת: sales@comda.co.il.