מהפכת ה- Paperless בעיצומה – הקץ לערמות הנייר והקלסרים

דמיינו אדם שהיה מנותק מהמציאות היומיומית בשני העשורים האחרונים, ונתקל בילד בן 9 ברחוב עם מכשיר סלולרי פשוט ביותר. מה רבה תהיה תדהמתו כשיגלה שבידי הילד יש מכשיר שמעביר שיחות וידאו חינמיות לכל העולם, הוא גולש ברשת, מנגן מוזיקה, צופה בווידאו, משחק בקונסולת משחקים ומצלם במצלמה שעולה על כל מצלמה רגילה, שעלתה הון לפני 20 שנה. מהפכת הדיגיטל, ללא כל ספק, מביאה איתה שיאים טכנולוגיים שלעיתים נדמה שהם נוגעים בגבולות המדע הבדיוני. רק בתחום אחד היה מזהה אותו אדם שדבר כמעט לא השתנה – כמות הניירת הנדרשת לבירוקרטיות השונות – משרדי ממשלה, בנקים, בתי חולים, קופות חולים, עניינים משפטיים וגם בבירוקרטיות קטנות בעבודה ובחיי היומיום – עדיין ערמות הנייר והקלסרים בכל מקום.

לא הבטיחו לנו שנתייעל?

מהפכה דיגיטלית
מהפכת החתימות כבר יצאה לדרך. ComSign היתה החלוצה שמבשרת ומובילה בישראל את מהפכת ה-Paperless, שמאפשרת להפחית את התלות בחתימה על נייר ובכך, את כמויות הנייר הבלתי נתפסות שנערמות במשרדים ובארכיבים.

Comsign היא חברה טכנולוגית, שמאפשרת חתימה דיגיטלית מוכרת ומאושרת מטעם משרד המשפטים להנפקת חתימה אלקטרונית על פי חוק.

למעשה, מאפשרת החברה לקיים חתימה על מסך הסלולר או הטאבלט או לבצע חתימה רשמית שהיא אותנטית ובטוחה, בלתי ניתנת לזיוף ובעיקר – בטוחה ולכן גם קבילה מבחינה חוקית ומשפטית. החברה מנפיקה גם כרטיסים חכמים שיש להם זיהוי חד ערכי בטוח.

 

השינוי הזה מחלחל ואולי נתקלתם בו כבר אצל הרופא ששלח את המרשם על פי בקשה באופן דיגיטלי ישירות למחשב בית המרקחת או אצל פקיד הבנק שביקש חתימה על מסך הטאבלט ובכך סיים תהליך במהירות. זו המהפכה ללקוח אבל לא פחות מזה, מהפכה אמיתית עבור ארגונים ועצמאים ששולחים את הדוחות שלהם בצורה דיגיטלית לרשות המסים.

הרבה יותר מרק חתימה דיגיטלית
החתימה הדיגיטלית היא הבסיס לשפע מוצרים שיהפכו כל ארגון או עצמאי ליעיל ודיגיטלי יותר. פתרונות כמו ארכיון דיגיטלי, שרת חיתום אוטומטי, חתימה דיגיטלית מכל נייד, תהליכי עבודה דיגיטליים שלמים, פתרונות לריבוי חתימות, עמדות חיתום בארגונים, כרטיסים חכמים ועוד.

המוצרים הדיגיטליים של Comsign משרתים כבר עכשיו מאות אלפי לקוחות בארגונים גדולים, חברות ממשלתיות וחברות ציבוריות וגם בעסקים קטנים ובינונים כמו רופאים, עורכי דין, יועצי מס, רואי חשבון, מנהלי חשבונות ועוד. הפתרונות שהם יכולים להציע כעת משפרים באופן משמעותי את השירות שהם נותנים ללקוח שלהם, חוסך הדפסות אין סופיות ואיחסון פיזי של תיקיות ועוד תיקיות. בעידן של צמצום משאבים ומעבר לדיגיטל בכל תחום כמעט, פתרונות כאלה נראים כמו הדבר הברור מאליו והם הדרך להשלמת המהפכה הדיגיטלית בעולם העסקי ובשרות ללקוח.

Comsign – פתרונות חיתום