כרטיס חכם

קומסיין הינה גורם מאשר המוסמך מטעם משרד המשפטים להנפיק כרטיסים חכמים.

הכרטיס החכם של קומסיין תקף לעובדה במגוון פורטלי הממשלה: נט המשפט, מע"מ (רשות המיסים), שע"מ (מכס), משרד הביטחון, מרכב"ה, רשות לניירות ערך, רשם החברות.

מהו הכרטיס החכם?

כרטיס חכם של קומסיין הינו אמצעי אמין לזיהוי ולביצוע חתימה אלקטרונית מאובטחת ומאושרת ברמת האבטחה הגבוהה ביותר. זהו כרטיס פלסטיק בגודל של כרטיס אשראי, שעליו שבב אלקטרוני ופס מגנטי. על הכרטיס מונפקת תעודה אלקטרונית, המאפשרת זיהוי של בעליו והופכת אותו לאמצעי זיהוי אישי וחזק.

למה משמש הכרטיס החכם ומי יכול להשתמש בו?

כרטיסים חכמים מונפקים לבעלי עסקים, חברות מסחריות או ישויות כגון עוסק מורשה, ומשמשים לדיווחים השונים מול משרדי הממשלה. תעודה אלקטרונית שהונפקה על גבי כרטיס חכם הינה חד ערכית, וחתימתה מאשרת את זהות החותם. כך למשל, מנהל חשבונות המדווח מע"מ, חותם עם הכרטיס החכם האישי על כל התצהירים שמדווחים לרשויות המס ובכך מאשר את אמינותם.

לרכישת כרטיס חכם במחיר המיוחד - מלאו פרטים

 

אנא אשר שקראת והבנת את תקנות הפרטיות שלנו.

יתרונות

  • חתימה דיגיטלית היא אישית וייחודית לכל אדם / יישות עסקית ומכילה מאפיינים של הצפנת ואבטחת מידע, היא משמשת כתעודה המבטיחה את זהות בעליה ולעיתים נקראת גם כרטיס חכם. משרדי ממשלה וגופים עסקיים רבים משתמשים בה למטרות הזדהות חזקה אונליין וגם אופליין (כרטיס חכם לגישה בטוחה למתקני חברה וכדומה).
  • חסכון, התייעלות ושמירה על הסביבה – עסקים רבים חותמים על מסמכים שונים כגון: חשבוניות, הסכמים, חוזי עבודה, טפסי כח אדם, NDA, הצעות רכש ועוד אין ספור מסמכים, בחתימה ידנית. פעולה זו לא רק שאינה יעילה, היא גם גוררת אחריה הוצאות רבות של נייר, אדמיניסטרציה, אחסון ועוד.

חתימה דיגיטלית מאושרת היא חתימה שהונפקה ע"י גורם מאשר (קומסיין) ויש לה תקפות משפטית – קבילה בבתי המשפט, אינה מאפשרת זיוף והכחשת החתימה ובעלת רמת האבטחה הגבוהה ביותר כיום.

א רק שליחת מסמכים חתומים בקליק, פתרונות חתימה דיגיטלית מבית Comsign מאפשרים חתימה של מספר גורמים על אותו מסמך בדקות, ניתן לעקוב אחר תהליכי החתימה, למצוא מסמכים בצורה פשוטה ולייעל את כל התהליך.

מוצרי חתימה דיגיטלית נוספים

שרת חתימות מסמכים אוטומטי !    חותם על מאות אלפי מסמכים בצורה אוטמטית לחלוטין לפי הצרכים של הארגון שלך.

CTD

תכנת חתימה דיגיטלית על כל סוגי המסמכים משולחן העבודה שלך

חתימה דיגיטלית על כל סוגי המסמכים מהמכשיר הנייד שלך ע"י לינק של SMS / Mail

ארכיון דיגיטלי בו ניתן לשמור על כל המסמכים שלך בענן ולחסוך זמן, מקום וכסף על הוצאות נייר 

POS

עמדות חיתום במשדרים על גבי טאבלטים.

Start Working Papperless